Producent metalowych produktów dekoracyjnych i mebli - O firmie

Metaloplastyka jest specjalnością firmy Dąstal od ponad 25 lat. Jesteśmy znanym i cenionym producentem artykułów dekoracyjnych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Rędzinie pod Częstochową, ponadto oferujemy możliwość składania zamówień w naszym sklepie internetowym z metaloplastyką.

Firma dostarcza na rynek solidne i oryginalne wyroby, wyróżniające się doskonałą jakością oraz praktycznymi zastosowaniami. Dzięki metalowym artykułom dekoracyjnym dostępnym w naszej ofercie dowolne wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru i niepowtarzalnego stylu.

Doświadczenie w produkcji artykułów dekoracyjnych i mebli z metalu oraz konsekwencja w dążeniu do celu pozwala naszej firmie dynamicznie się rozwijać, wdrażać nowe rozwiązania, aby skutecznie odpowiadać na rosnące potrzeby i wymagania odbiorców. Do naszych atutów należy kadra zaufanych pracowników, doskonała znajomość branży, dążenie do perfekcji, kreatywność oraz profesjonalna obsługa każdego Klienta.

Artykuły dekoracyjne i meble artystyczne – oferta Dąstal

Źródłem naszej satysfakcji jest rzesza zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty. Szeroki asortyment wyrobów metaloplastyki nieustannie wzbogacamy o nowe modele i wzory. W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne artykuły dekoracyjne z zakresu metaloplastyki, takie jak: metalowe karnisze, kwietniki czy świeczniki. Sprzedajemy też akcesoria kominkowe i łazienkowe. Uzupełnieniem asortymentu są metalowe meble artystyczne. Zapraszamy do współpracy!