Producent metaloplastyki spod Częstochowy – Kontakt

Firma Dąstal

Jesteśmy producentem metaloplastyki z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku, oferującym szeroki wachlarz metalowych artykułów dekoracyjnych oraz artystycznych mebli. Specjalizujemy się w sprzedaży drobnych akcesoriów, które zdobią domowe wnętrza, takich jak: kwietniki, gazetniki czy świeczniki metalowe. Siedziba naszej firmy mieści się w Rędzinach koło Częstochowy, niemniej do składania zamówień w sklepie internetowym zapraszamy Klientów z całej Polski.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz kontaktowy. Czekamy na Państwa sugestie, uwagi i komentarze. Prosimy o podzielenie się z nami uwagami na temat naszej oferty, pracy naszych sklepów i naszego personelu. Odpowiemy na każde pytanie!

Dąstal - Art decorations

ul. Okupnicka 23
42-242 Rędziny

Tel.: (34) 327 91 39, (34) 366 83 69 
Fax: (34) 327 91 39
Email: dastal@dastal.com.pl

Sklep Firmowy

ul. Wolności 200

Tel. (34)3438943

Email: sklep@dastal.com.pl

Wirtualny spacer po naszych salonach

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoje sugestie, uwagi i komentarze. Podziel się z nami uwagami na temat naszej oferty, pracy naszych sklepów i naszego personelu oraz tej strony. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.dastal.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "DĄSTAL" DĄDELA SPÓŁKA JAWNA, Okupnicka 23 42-242 Rędziny, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem magdawojsa@onet.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Nasz salon z lotu ptaka

w1

w2

w3

Jak do nas dojechać?Pokaż Dąstal - Art decorations na większej mapie.